تعادل اسکیت

تعادل اسکیت

Alucard 6.5 اینچ یک چرخ پرسه زدن Hoverboard الکتریکی تعادل ScooterModel شماره: CS-501SColor: Blue1.DescriptionWith توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما در حال حاضر دارد و

جزئیات محصول

Alucard 6.5 اینچ یک چرخ پرسه زدن Hoverboard الکتریکی تعادل روروک مخصوص بچه ها

شماره مدل: CS-501S

رنگ: آبی


1. شرح

با توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما هستند در حال حاضر و به طور خاص, وسایل نقلیه موتوری برق تجملات بیشتر نیست, ما هم بیشتر و بیشتر گزینه های را انتخاب کنید، در حالی که یک چرخ اسکوتر برقی تعادل که نتیجه محیطی محبوب مردم مدرن را سرگرم و سوار تنها یکی از آنها!

ALUCARD یک چرخ تعادل روروک مخصوص بچه ها با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند صفحه اصلی gyro موتور باتری سامسونگ و تکنولوژی های هوشمند ایمنی محافظت شده برای اطمینان از ایمنی خود و نگرانی مردم از سوزاندن غیر منتظره یا انفجار رایگان. مانند تمام گواهینامه CE, RoHS, FCC, UL و مهمتر از همه، حق ثبت اختراع برای صادرات در دسترس هستند.

شماره مدل: CS-501S

نام محصول: Alucard 6.5 اینچ یک چرخ پرسه زدن Hoverboard الکتریکی تعادل روروک مخصوص بچه ها

زاویه شیب پیمایی: 15 تا 20 درجه

مسافت پیموده شده: 15 تا 20 کیلومتر

شارژر ولتاژ ورودی: AC110 220V / 50-60 هرتز

باتری: قدرت نور LED بیش از 85% چهار چراغ است

همه نور با برق خاموش به تدریج كاهش يافت

باتری لیتیوم قابل شارژ باتری داخلی 36V - 4.4AH

مدت زمان شارژ: 1 ساعت

تک چرخ موتور سایز: 5.0 اینچ

قدرت 300W

لاستیک تورم

پدال AGL: 9 سانتی متر

قطر تایر: 14 * 12 سانتیمتر

اصل کنترل: سیستم آونگ

رنگ: آبی, قرمز, سیاه, طلا

بسته بندی: 1pc / رنگ box/72.5CM*28.5CM*22CM/8kg/9.8kg

ماشین جلد بدن: 55.5 * 22 * 15 سانتی متر

2-سوالات متداول


5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید خطوط تولید مدرن, تزریق دستگاه و دیگر مرتبط با تجهیزات پیشرفته، ستاره C قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه اسکیت بورد الکتریکی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید تعادل روروک مخصوص بچه ها در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!

یک جفت:چرخ بزرگ تعادل روروک مخصوص بچه ها بعدی:رهبری اسکیت برقی

پرس و جو