رهبری اسکیت برقی

رهبری اسکیت برقی

Alucard 6.5 اینچ یک چرخ پرسه زدن Hoverboard الکتریکی تعادل مدل شماره: CS-501LColor: white1. DescriptionWith توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه هستند بسیار طبیعی است که به همه ما در حال حاضر و پری

جزئیات محصول

Alucard 6.5 اینچ یک چرخ پرسه زدن Hoverboard الکتریکی تعادل

شماره مدل: CS - 501 ل

رنگ: سفید

1. شرح

با توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما هستند در حال حاضر و به طور خاص, وسایل نقلیه موتوری برق تجملات بیشتر نیست, ما هم بیشتر و بیشتر گزینه های را انتخاب کنید، در حالی که یک چرخ اسکوتر برقی تعادل که نتیجه محیطی محبوب مردم مدرن را سرگرم و سوار تنها یکی از آنها!

ALUCARD یک چرخ تعادل روروک مخصوص بچه ها با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند صفحه اصلی gyro موتور باتری سامسونگ و تکنولوژی های هوشمند ایمنی محافظت شده برای اطمینان از ایمنی خود و نگرانی مردم از سوزاندن غیر منتظره یا انفجار رایگان. مانند تمام گواهینامه CE, RoHS, FCC, UL و مهمتر از همه، حق ثبت اختراع برای صادرات در دسترس هستند.

مدل numberCS - 501 ل

روروک مخصوص بچه ها با LED

حداکثر load120kg

حداکثر speed12km/h

Mileage16km استقامت

حداکثر صعود capability≤ 30 درجه

MaterialABS + کامپیوتر

Battery36V 4.4AH لیتیوم باتری

VoltageINPUT شارژ: AC 220V 110 50-60Hz

خروجی: 42V/2A

اتهام time1 2 ساعت

موتور power500W

درجه حرارت 10℃ کار ~ 40℃

Weight10.5kg خالص

تایر size6.5 اینچ

محصول size834 * 230 * 211 متر

پلت فرم height6cm

ColorBlack/سفید

2-سوالات متداول

5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید خطوط تولید مدرن, تزریق دستگاه و دیگر مرتبط با تجهیزات پیشرفته، ستاره C قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه اسکیت بورد الکتریکی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید تعادل روروک مخصوص بچه ها در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!


یک جفت:تعادل اسکیت بعدی:نه

پرس و جو