ALUCARD سبک لامبورگینی 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 اینچ با BLUETOOTH WHITE

ALUCARD سبک لامبورگینی 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 اینچ با BLUETOOTH WHITE

مدل ALUCARD لامبورگینی سبک 2 WHEELS SELECT BALANCE SCOOTER 6.5 اینچ با BLUETOOTH WHITE مدل: CS-603B رنگ: سفید 1. شرح روروک مخصوص بچه ها Alucard با 6.5 قطعه چرخ سبک لامبورگینی BLUETOOTH WHITE یک راه حل هوشمند و پیشرفته تکنولوژی پیشرفته است که کاربر شخصی حرکت را فراهم می کند ...

جزئیات محصول

ALUCARD سبک لامبورگینی 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 اینچ با BLUETOOTH WHITE ،

مدل: CS-603B

رنگ سفید


1. توضیحات

اسکوتر Alucard با 6.5 اینچ سبک لامبورگینی با BLUETOOTH WHITE یک راه حل هوشمند و پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته است که بر اساس اصول تعادل پویا محاسبه مرکز جاذبه کاربر با استفاده از سنسورهای ژیروسکوپ و شتاب ارائه می دهد. با استفاده از آخرین فن آوری ها و فرآیندهای تولید، هر روروک مخصوص بچه ها کنترل دقیق را برای کنترل کیفیت می گذراند. با نور، حداکثر وزن، طراحی قابل حمل، سهولت استفاده، محدوده و خدمات نصب شده.


اسکلت متعادل کننده دو چرخ ALUCARD با استفاده از بهترین مواد خام مانند هیئت مدیره اصلی، ژیروسکوپ، موتور، باتری سامسونگ و فناوری ایمن هوشمند برای محافظت از ایمنی و نگرانی مردم از سوختن یا انفجار غیرمنتظره است. تمام گواهینامه هایی مانند CE، ROHS، FCC، UL و مهمتر از همه، حق ثبت اختراع برای صادرات در دسترس هستند.

مدل شماره:

CS-603B

نام محصول

Alucard لامبورگینی سبک 2 چرخ خود تعادل روروک مخصوص بچه ها 6.5 اینچ چرخ با BLUETOOTH WHITE

مواد:

ABS + PC

حداکثر بار:

120 کیلوگرم

حداکثر سرعت:

12 کیلومتر در ساعت

حداکثر مسافت پیموده شده:

18-20 کیلومتر

باتری:

باتری 4400mAh / Sumsung / LG                           

قدرت موتور:

500-700 وات

زاویه حداکثر شیب:

≤ 30 درجه

وزن خالص:

12 کیلوگرم

زمان شارژ:

3 ساعت

اندازه لاستیک:

6.5 اینچ (171 میلیمتر)

ولتاژ شارژ:

AC 110-220V 50-60Hz

رنگ:

قرمز، سیاه، سفید، آبی، گلد، سبز، سفارشی.

2. تصاویر محصول

شما مسئول هستید که از دست دادن تعادل، سقوط در اشیاء یا سقوط هیئت مدیره متعادل خود و صدمه زدن به خود را در هر زمان! برای جلوگیری از این، اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده، راهنمای کاربر کامل را بخوانید. قبل از استفاده از اسکوتر خود متعادل ، مطمئن شوید که آن را به درستی کار می کند و شما با استفاده از تمام لوازم جانبی آشنا هستید.

. هنگام یادگیری نحوه سوار کردن مانع متعادل کردن، اطمینان حاصل کنید که شما دارای تجهیزات حفاظتی مانند کلاه ایمنی، پد زانو، پد آرنج و ... هستید.

. این محصول فقط برای حمل یک نفر طراحی شده است و برای استفاده از دیگران در مورد دیگران استفاده نمی شود!


یک جفت:موشک بالانس هوشمند CS-607 موشک بعدی:ALUCARD سبک نایت 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 اینچ با کنترل از راه دور سفید

پرس و جو