ترانسفورماتور 2 چرخ روروک مخصوص بچه ها

ترانسفورماتور 2 چرخ روروک مخصوص بچه ها

عمده فروشی ALUCARD 6.5 اینچ دو چرخ تعادل SCOOTERModel شماره: CS-602BColor: white1. DescriptionWith توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما در حال حاضر و به طور خاص،

جزئیات محصول

عمده فروشی ALUCARD 6.5 اینچ دو چرخ تعادل روروک مخصوص بچه ها

شماره مدل: CS-602B

رنگ: سفید

1. شرح

با توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما هستند در حال حاضر و به طور خاص, وسایل نقلیه موتوری برق تجملات بیشتر نیست, ما هم بیشتر و بیشتر گزینه های را انتخاب کنید، در حالی که تعادل برقی دو چرخ اسکوتر که پیامد زیست محیطی محبوب مردم مدرن را سرگرم و سوار تنها یکی از آنها!

ALUCARD تعادل دو چرخ روروک مخصوص بچه ها با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند صفحه اصلی gyro موتور باتری سامسونگ و تکنولوژی های هوشمند ایمنی محافظت شده برای اطمینان از ایمنی خود و نگرانی مردم از سوزاندن غیر منتظره یا انفجار رایگان. مانند تمام گواهینامه CE, RoHS, FCC, UL و مهمتر از همه، حق ثبت اختراع برای صادرات در دسترس هستند.

پارامترهای ALUCARD الکتریک روروک مخصوص بچه ها (با بلوتوث)

اندازه

6.5 اینچ

قدرت

350W * 2

حداکثر سرعت

12 کیلومتر در ساعت

حداکثر شیب

30 درجه

حداكثر بار

120 کیلوگرم

ظرفیت باتری

4400WH

با بلوتوث

بله

عملیات فاصله

کیلومتر 15-20 کیلومتر

مدت زمان شارژ

3 ساعت قبل

سایز محصول

66 * 25 * 26 سانتی متر

N.W

11.5 کیلوگرم

آداپتور برق

AC110 AC220V 50-60HZ

گزینه های رنگ

هر رنگی می تواند سفارشی

2-سوالات متداول


3.Step به گام راهنمای استفاده از تخته تعادل

بنابراین آنها را در درک چگونه با خیال راحت سوار قبل از استفاده از روروک مخصوص بچه ها برای اولین بار کاربران تمام دستورالعمل کاملا باید دفعات بازدید:.

مرحله 1: به آرامی فشار دهید دکمه روشن/خاموش به قدرت متعادل هیئت مدیره بالا. شما می شنوید صدا مانند "ورود بلوتوث" که به معنی حالت بلوتوث روشن است و سپس شما می توانید از بلوتوث با تلفن همراه خود را جستجو. پخش موسیقی در حالی که لذت بردن از لذت!

مرحله 2: قرار دادن پا در یکی از لنت های پا، تا زمانی که چراغ های نشانگر بار دیگر پا پد با پای دیگر خود را ایستاده.

مرحله 3: هنگامی که شما پایدار ایستاده در هیئت مدیره، مرکز ثقل خود را که راه مستقیم به جلو حرکت لاغر روروک مخصوص بچه ها و یا به عقب حرکت به آن جهت و یا چرخش رایگان استفاده کنید- اما مطمئن شما نیست به بیش از حد لاغر شوید.

توجه داشته باشید: اگر آن را متعادل است تعادل روروک مخصوص بچه ها قابل استفاده نیست. اگر آن کاملا افقی است، شما را بشنود هشدار دهنده زمانی که شما قدم در آن و تعادل بنگاه حالت حفاظت خودکار تعادل را وارد کنید.

با استفاده از تخته تعادل خود را با خیال راحت

مرحله 4: استفاده از هیئت مدیره را به سمت راست و چپ.

گام 5: دریافت کردن متعادل روروک مخصوص بچه ها و گام کردن به عقب تخته شناور با یک پا اول، پس از آن دیگر.

توجه داشته باشید: کاملا به عنوان این می تواند نا امن را تیز می شود در حالی که در حال حرکت در سرعت بالا ممنوع است.

تعادل هیئت مدیره را در حالی که شیب تراورس روشن، جواب این روروک مخصوص بچه ها برای از دست دادن تعادل می تواند.

تصویر صفحه بعد را ببینید.


تصویر: حرکت رو به جلو بر روی پای راست خود را به سمت چپ و حرکت رو به جلو در سمت چپ به نوبه خود حق.

4. ایمن استفاده از دستورالعمل

این بخش به شما می دهد اطلاعات و هشدار در مورد استفاده از تخته تعادل، بنابراین شما می توانید اقامت کاملا امن در حالی که پاپ. طوری که شما می توانید هیئت مدیره تعادل خود را با خیال راحت لذت ببرید، لطفا از طریق این راهنمای کاربر اول بخوانید. پرداخت توجه خاص به کاربر هشدار، شما باید این را در ذهن زمانی که سوار روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را اگر می خواهید تجربه امن و لذت بخش داشته.

هشدار!

. کاربران بسیار آسان است به از دست دادن تعادل و سقوط به اشیاء یا سقوط کردن هیئت مدیره خود را متعادل و صدمه دیده خود را در هر زمان است! برای جلوگیری از این مطمئن شوید که شما را به طور کامل راهنمای کاربر را قبل از استفاده. قبل از استفاده از روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را مطمئن درست کار و که شما با نحوه استفاده از تمام قسمت آشنا شوید.

. هنگامی که شما در حال یادگیری چگونه به سوار خود را تخته تعادل، پوشیدن تجهیزات حفاظتی حاصل کنید مانند کلاه، زانو بند، لنت و مانند زانو.

. لطفا توجه داشته باشید، این خود متعادل روروک مخصوص بچه ها حمل یک نفر تنها مجاز است و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به دیگران درباره کشتی!

. لطفا موتور جایگزین کردن با شخص ثالث جایگزین.

. کودکان که وزن کمتر از 30 کیلوگرم این محصول را استفاده نمی کند و کودکان که وزن بیشتر باید توسط یک فرد بزرگسال در همه حال تحت نظارت.

. افراد مبتلا به بیماری های قلبی، فشار خون بالا و یا مسائل حرکتی پیشنهاد شده برای استفاده از این روروک مخصوص بچه ها هستند. زنان باردار و افراد معلول نیز باید خودداری از استفاده از این محصول.

. هنگامی که سواری تخته تعادل زانو کمی خم و بدن خود را آرام نگه داشتن تعادل خوب باشید.

. در حالی که سواری اسکوتر تعادل خود هر دو پا را صاف بر روی پد پا را نگه دارید.

. پوشیدن لباس ورزشی معقول برای کمک به شما را سریعتر واکنش در شرایط اضطراری.

. مطمئن شوید بار کافی در تعادل هیئت مدیره، در غیر این صورت کاربر ممکن است به خود آسیب برساند و یا هیئت مدیره است. علاوه بر این، بار می باید بیشتر از حد وزن حداقل مندرج در اقدامات ایمنی کاربران غیر این صورت ممکن است قادر به کنترل هیئت مدیره شناور و سراشیبی، کاهش و یا متوقف کردن ویژه ناامن خواهد شد رفتن!

. اگر شما با شخص دیگری در دیگر تعادل روروک مخصوص بچه ها رهایی می, اطمینان به حفظ فاصله کافی بین تخته های خود را برای جلوگیری از سقوط.

. هنگامی که شما سوار روروک مخصوص بچه ها خود را، که شما ایستاده 10 سانتی متر کردن زمین هشدار در تمام اوقات، باقی می ماند.

. خودتان را در حالی که سواری هیئت مدیره تعادل خود را با گرفتن تماس های تلفنی و گوش دادن به موسیقی یا شناور به سادگی خاموش به افکار پوچ پریشان مجاز نیست!

. شما نمی باید اسلاید بر روی سطوح مرطوب، معکوس برای مسافت های طولانی، سوار را در سرعت های بالا، یا در حالی که حرکت سریع به نوبه خود.

. باشید که حداکثر سرعت بسته در وزن خود-18 کیلومتر/ساعت است، اما توصیه می شود شما هنوز رفتن سریعتر از 10 کیلومتر در ساعت. اگر شما سریع تر از این سیگنال آلارم به شما هشدار خواهد شد.

5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید خطوط تولید مدرن, تزریق دستگاه و دیگر مرتبط با تجهیزات پیشرفته، ستاره C قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه وسایل نقلیه مسيرهای, اسکیت برقی است و مانند. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید تعادل روروک مخصوص بچه ها در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!


یک جفت:Hoverboards طبیعی بعدی:لامبورگینی دو چرخ روروک مخصوص بچه ها

پرس و جو