منجر به ایجاد توازن میان روروک مخصوص بچه ها

منجر به ایجاد توازن میان روروک مخصوص بچه ها

Alucard جدید 8 اینچ دو چرخ هوشمند خود متعادل اسکوتر با رهبری مدل: CS-813Color: DescriptionWith Blue1.Products & نام تجاری توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه است بسیار عادی به همه

جزئیات محصول

Alucard جدید 8 اینچ دو چرخ هوشمند خود متعادل اسکوتر با Led

مدل: CS-813

رنگ: آبی

1. محصولات و نام تجاری توضیحات

با توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما هستند در حال حاضر و به طور خاص, وسایل نقلیه موتوری برق تجملات بیشتر نیست, ما هم بیشتر و بیشتر گزینه های را انتخاب کنید، در حالی که تعادل برقی دو چرخ اسکوتر که پیامد زیست محیطی محبوب مردم مدرن را سرگرم و سوار تنها یکی از آنها!

ALUCARD تعادل دو چرخ روروک مخصوص بچه ها با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند صفحه اصلی gyro موتور باتری سامسونگ و تکنولوژی های هوشمند ایمنی محافظت شده برای اطمینان از ایمنی خود و نگرانی مردم از سوزاندن غیر منتظره یا انفجار رایگان. مانند تمام گواهینامه CE, RoHS, FCC, UL و مهمتر از همه، حق ثبت اختراع برای صادرات در دسترس هستند.

پارامترهای 8 اینچ الکتریک روروک مخصوص بچه ها

نام تجاری

ALUCARD

اندازه لاستيك

8 اینچ

حداکثر سرعت

12 کیلومتر در ساعت

حداکثر شیب

30 درجه

بار

120 کیلوگرم

ظرفیت باتری

4400WH

عملیات فاصله

کیلومتر 15-20 کیلومتر

مدت زمان شارژ

2-3 ساعت

سایز محصول

66 * 25 * 26 سانتی متر

آداپتور برق

AC110 AC220V 50-60HZ

گزینه های رنگ

هر رنگی می تواند سفارشی

گزینه های رنگ پا پد

سیاه و سفید پا پد لنت های پا قرمز و آبی پا پد

2-سوالات متداول


3 تمرین راهنمایی خود تعادل روروک مخصوص بچه ها

برخی از نکات ایمنی برای استفاده از ب-هیئت مدیره خود را خارج از اینجا:

* لباس راحت ورزشی لباس و کفش تخت طوری حرکت خود را محدود است.

* تمرین سواری هیئت مدیره خود را در فضاهای باز تا زمانی که شما می توانید برای گرفتن در هیئت مدیره رفتن به جلو، عقب رفتن، تراشكاري، متوقف کردن و پیاده شدن استفاده می شود.

* سوار بر تخت، حتی سطوح.

* اگر زمین ناآشنا درایو به آرامی و هرگز برخورد ب هیئت ترک زمین اجازه می دهد.

* تعادل خود روروک مخصوص بچه ها برای سواری بر زمین مسطح طراحی شده است و استفاده بر روی زمین ناهموار در جنبش و سرعت تاثیر می گذارد.

* پرداخت توجه خاص اگر شما هنوز هم کاملا راحت با سواری خود تعادل روروک مخصوص بچه ها و اگر شما در سراسر هر پیاده و یا موانع، با دقت بررسی کنید که شما قطعا قادر به تصویب قبل از حرکت رو به جلو خواهد بود.

4. گام به گام راهنمای استفاده از خود متعادل کننده اسکوتر

مرحله 1: به آرامی فشار دهید دکمه روشن/خاموش به قدرت از هیئت مدیره بالا.

مرحله 2: هیئت مدیره مکانیزم تعادل را پیکربندی کنید.

مرحله 3: محل پا در یکی از پد پا منتظر شاخص برای روشن، و سپس بار دیگر پا پد با پای دیگر خود را ایستاده.

مرحله 4: پس شما پایدار هستید ایستاده در هیئت مدیره، خود را مرکز ثقل مستقیم که راه حرکت هیئت مدیره--لاغر جلو و یا عقب به حرکت در آن مسیر و یا رایگان اسپین - اما مطمئن شوید که شما را بیش از حد لاغر نمی استفاده کنید.

گام 5: استفاده از انجمن، به چپ و راست.

مرحله 6: دریافت کردن هیئت مدیره. هیئت مدیره درست توزیع شده است، و گام کردن به عقب از هیئت مدیره با یک پا اول و سپس خاموش با دیگر گام را قبل از مرحله شما خاموش.

5. سی ستاره مشخصات

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید، خط تولید تزریق ماشین قالب گیری مدرن و پیشرفته دیگر تجهیزات مرتبط ج ستاره قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه خودروهای خود متعادل اسکیت برقی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!یک جفت:8 اینچ بزرگسالان روروک مخصوص بچه ها بعدی:خیلی 2 چرخ اسکوتر برقی

پرس و جو