کودکان روروک مخصوص بچه ها

کودکان روروک مخصوص بچه ها

عمده فروشی ALUCARD 4.0 اینچ دو چرخ تعادل SCOOTERModel شماره: CS-401Color: red1. DescriptionWith توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما در حال حاضر و به طور خاص، هفتم هستند

جزئیات محصول

عمده فروشی ALUCARD 4.0 اینچ دو چرخ تعادل روروک مخصوص بچه ها

شماره مدل: CS-401

رنگ: قرمز

1. شرح

با توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما هستند در حال حاضر و به طور خاص, وسایل نقلیه موتوری برق تجملات بیشتر نیست, ما هم بیشتر و بیشتر گزینه های را انتخاب کنید، در حالی که تعادل برقی دو چرخ اسکوتر که پیامد زیست محیطی محبوب مردم مدرن را سرگرم و سوار تنها یکی از آنها!

ALUCARD تعادل دو چرخ روروک مخصوص بچه ها برای کودکان و نوجوانان با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند صفحه اصلی gyro موتور باتری سامسونگ و تکنولوژی های هوشمند ایمنی محافظت شده برای اطمینان از ایمنی خود و نگرانی مردم از سوزاندن غیر منتظره یا انفجار رایگان. مانند تمام گواهینامه CE, RoHS, FCC, UL و مهمتر از همه، حق ثبت اختراع برای صادرات در دسترس هستند.

پارامترهای ALUCARD الکتریک روروک مخصوص بچه ها

اندازه

4.0 اینچ

قدرت

250W * 2

حداکثر سرعت

5km/h

حداکثر شیب

10 درجه

حداكثر بار

60 کیلوگرم

ظرفیت باتری

2200WH

عملیات فاصله

8-10 کیلومتر

مدت زمان شارژ

2 ساعت

سایز محصول

66 * 25 * 26 سانتی متر

N.W

5.0 كيلوگرم

آداپتور برق

AC110 AC220V 50-60HZ

گزینه های رنگ

هر رنگی می تواند سفارشی

2-سوالات متداول


3.Step به گام راهنمای استفاده از تخته تعادل

بنابراین آنها درک ترین راه سوار قبل از استفاده از 4.0 اینچ متعادل هیئت مدیره برای کودکان و نوجوانان برای اولین بار پدر و مادر تمام دستورالعمل کاملا باید دفعات بازدید:.

مرحله 1: به آرامی فشار دهید دکمه روشن/خاموش به قدرت متعادل هیئت مدیره بالا.

مرحله 2: محل پا در یکی از پد پا منتظر شاخص برای روشن، و سپس بار دیگر پا پد با پای دیگر خود را ایستاده.

مرحله 3: هنگامی که شما پایدار ایستاده در هیئت مدیره، مرکز ثقل خود را که راه مستقیم به جلو حرکت لاغر روروک مخصوص بچه ها و یا به عقب حرکت به آن جهت و یا چرخش رایگان استفاده کنید- اما مطمئن شما نیست به بیش از حد لاغر شوید.

توجه داشته باشید: اگر آن را متعادل است تعادل روروک مخصوص بچه ها برای بچه ها نه باید استفاده شود. اگر آن کاملا افقی است، بچه های خود را رتبهٔ هشدار هنگامی که آنها را بر روی آن گام و تعادل بنگاه را وارد کنید حالت حفاظت خودکار توازن صدا.

با استفاده از تخته تعادل خود را با خیال راحت

مرحله 4: استفاده از هیئت مدیره را به سمت راست و چپ.

گام 5: پیاده هیئت مدیره متعادل و گام کردن به عقب هیئت تعادل با یک پا اول و مرحله کردن با دیگر.

توجه داشته باشید: آن را منع کرده است و به عنوان این می تواند نا امن ناگهانی در حالی که در حال حرکت در سرعت های بالا تبدیل.

به عنوان این می تواند روروک مخصوص بچه ها برای از دست دادن تعادل تعادل هیئت مدیره در حالی که شیب تراورس تبدیل.

تصویر صفحه بعد را ببینید.

تصویر: حرکت رو به جلو بر روی پای راست خود را به سمت چپ و حرکت رو به جلو در سمت چپ به نوبه خود حق.

4. ایمن استفاده از دستورالعمل

این بخش به شما می دهد اطلاعات و هشدار در مورد استفاده از تخته تعادل، بنابراین شما می توانید اقامت کاملا امن در حالی که پاپ. طوری که شما می توانید هیئت مدیره تعادل خود را با خیال راحت لذت ببرید، لطفا از طریق این راهنمای کاربر اول بخوانید. پرداخت توجه خاص به کاربر هشدار، شما باید این را در ذهن زمانی که سوار روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را اگر می خواهید تجربه امن و لذت بخش داشته.

هشدار!

. فرزندان خود را آسان به از دست دادن تعادل و سقوط به اشیاء یا سقوط کردن تعادل روروک مخصوص بچه ها و صدمه دیده خود را در هر زمان است! برای جلوگیری از این، شما را کاملا مطالعه راهنمای کاربر قبل از استفاده از را. مطمئن شوید درست کار و که شما آشنا با نحوه استفاده از تمام لوازم جانبی قبل از شما اجازه می دهد بچه ها خود را استفاده کنید.

. هنگامی که یادگیری چگونه به سوار تعادل هیئت مدیره خود را مطمئن شما را به تن تجهیزات حفاظتی, مانند کلاه و زانو و آرنج پد، و غیره.

. این محصول تنها به حمل یک کودک طراحی شده و به شما به دیگران کشتی مورد استفاده می شود!

. موتور با یک شخص ثالث جایگزین جایگزین کردن.

. کودکانی که بیش از 50 کیلوگرم وزن نیست این محصول را استفاده کنید.

. استفاده از روروک مخصوص بچه ها تعادل مشمول مقررات ترافیک محلی است. حتما به احترام پیاده در این نزدیکی هست.

. در حالی که با استفاده از اسکوتر برقی 4.5 اینچ شود آگاه باشید از موانع در برگ # برگ شاخه از شما و در فاصله داشتن خط روشن و یا چشم شما سوار از خطر کمک خواهد کرد!

. کودکان هنگام سواری هیئت مدیره بگویید نگه داشتن زانو کمی خم و آرام بدن خود را به طوری که آنها می توانید خود را متعادل نگه دارید.

. در حالی که سوار روروک مخصوص بچه ها خود تعادل خود هر دو پا تخت در پد پا نگه می دارد.

. فرزندان خود را به پوشیدن لباس های ورزشی معقول هنگامی که با استفاده از این محصول که این کمک خواهد کرد که آنها را سریعتر واکنش در شرایط اضطراری بپرسید.

. اگر بچه های خود را با شخص دیگری در دیگر تعادل روروک مخصوص بچه ها رهایی می, اطمینان به حفظ فاصله کافی بین تابلوهای خود را برای جلوگیری از سقوط.

. آن ' نمی ایده خوبی به پریشان در حالی که سواری خود را متعادل هیئت مدیره، توسط گرفتن تماس های تلفنی, گوش دادن به موسیقی یا شناور به سادگی خاموش به افکار پوچ!

. سوار روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را در مناطق تیره و یا ضعیف روشن نیست.

. تنها هنگامی که عملکرد صحیح، استفاده از تخته تعادل خود، اگر نه، بلافاصله با استفاده از توقف.

. در slops شیب دار استفاده نکنید.

. Protectors(supplied) باید همیشه مورد استفاده هنگام استفاده از روروک مخصوص بچه ها خود را.

5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید، خط تولید تزریق ماشین قالب گیری مدرن و پیشرفته دیگر تجهیزات مرتبط ج ستاره قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه وسایل نقلیه مسيرهای اسکیت برقی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید تعادل روروک مخصوص بچه ها در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!


یک جفت:لامبورگینی دو چرخ روروک مخصوص بچه ها بعدی:VR عینک 3D

پرس و جو