هدست واقعیت مجازی 3D

هدست واقعیت مجازی 3D

واقعیت مجازی VR جعبه دوم عینک 3D برای PhoneModel هوشمند: CS-VR01Color: WhiteThis VR جعبه بزرگ مکمل و دستگاه تجربه فوق العاده برای تماشای فیلم است. آسان به ph هوشمند خود قرار داده است

جزئیات محصول

VR جعبه عینک واقعیت مجازی 3D II برای گوشی هوشمند

مدل: CS-VR01

رنگ: سفید

این جعبه پله بزرگ مکمل و دستگاه تجربه فوق العاده برای تماشای فیلم است. آسان به تلفن های هوشمند خود را در آن قرار داده است و مناسب برای راه اندازی و استفاده است. با این جعبه VR شما یک تجربه فوق العاده می باشد.

1. شرح

جنس: ABS قابل بازیافت

لنز: Fresnel

درجه FOV:90

اندازه گوشی: 4.7 6 اینچ

تصویب CE, RoHS

نرم افزار

1. گزینه های: رنگ سیاه و سفید، سفید

توجه: بیشتر رنگ مانند قرمز و آبی و زرد یا نارنجی بیش از 500pcs با مقدار در دسترس هستند

2. هوشمند تلفن 4.7 6.0 اینچ

جزئیات بسته بندی:

خرده فروشی اندازه: 11.5 * 19 * 14.5 سانتی متر

خرده فروشی G.W:309 g

اندازه: 57 کارتن * 45 * 40 سانتی متر

30 عدد در کارتن

G.W: 11 کیلوگرم

2-سوالات متداول


5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید، خط تولید تزریق ماشین قالب گیری مدرن و پیشرفته دیگر تجهیزات مرتبط ج ستاره قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه خودروهای خود متعادل اسکیت برقی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!


یک جفت:عینک های مجازی بعدی:8 اینچ تعادل روروک مخصوص بچه ها با دسته

پرس و جو