عینک های مجازی

عینک های مجازی

3d VR عینک فروشی قیمت VR 3D GlassesModel: CS-VR06Color: سفید، دیگر رنگ موجود است. این جعبه پله بزرگ مکمل و دستگاه تجربه فوق العاده برای تماشای فیلم است. آن آسان است

جزئیات محصول

3d VR شیشه عینک 3D VR قیمت عمده فروشی

مدل: CS-VR06

رنگ: سفید رنگ های دیگر در دسترس.

این جعبه پله بزرگ مکمل و دستگاه تجربه فوق العاده برای تماشای فیلم است. آسان به تلفن های هوشمند خود را در آن قرار داده است و مناسب برای راه اندازی و استفاده است. با این جعبه VR شما یک تجربه فوق العاده می باشد.

1. شرح

مواد: ABS

لنز: ژاپن-وارد كند

قطر لنز: 40mm

طول فاصله کانونی: 55 میلی متر

ضخامت: 9.5 متر با 8 سوراخ اتلاف حرارت

جالب: 80 درجه

نرم افزار

برای گوشی های هوشمند اینچ 4.0-6.0

جزئیات بسته بندی:

اندازه محصول: 220 * 130 * 107 میلی متر

اندازه کارتن: 720 * 470 * 310 میلی متر

20pcs در کارتن 12 کیلو در کارتن

2-سوالات متداول


5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید، خط تولید تزریق ماشین قالب گیری مدرن و پیشرفته دیگر تجهیزات مرتبط ج ستاره قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه خودروهای خود متعادل اسکیت برقی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!
یک جفت:عینک واقعیت مجازی بعدی:هدست واقعیت مجازی 3D

پرس و جو