VR عینک 3D

VR عینک 3D

3D VR 11 مجازی واقعیت بازی GlassModel: CS-VR11Color: WhiteThis VR جعبه بزرگ مکمل و دستگاه تجربه فوق العاده برای تماشای فیلم است. آسان به تلفن های هوشمند خود را در این و آن قرار داده است

جزئیات محصول

11 واقعیت مجازی 3D VR بازی شیشه

مدل: CS-VR11

رنگ: سفید

این جعبه پله بزرگ مکمل و دستگاه تجربه فوق العاده برای تماشای فیلم است. آسان به تلفن های هوشمند خود را در آن قرار داده است و مناسب برای راه اندازی و استفاده است. با این جعبه VR شما یک تجربه فوق العاده می باشد.

1. شرح

لنز: رزین

قطر: 42 mm

جالب قابل تنظیم با چرخش سر

از راه دور قابل تنظیم برای مردم shortsight

دانش آموز قابل تنظیم فاصله برای افراد مختلف

با سوراخ اتلاف حرارت برای تلفن moible

نرم افزار

1. somart تلفن 4 6.0 اینچ

2 گزینه های رنگ: سیاه و سفید

توجه: لوگوی خریدار می تواند در محصول با مقدار بیش از 300pcs چاپ شده

2 جزئیات بسته بندی:

اندازه: 22 خرده فروشی * 16 * 12 سانتیمتر

خرده فروشی N.W:350g G.W525g

اندازه کارتن: 615 * 450 * 320 mm 20PCS کارتن

2-سوالات متداول5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید، خط تولید تزریق ماشین قالب گیری مدرن و پیشرفته دیگر تجهیزات مرتبط ج ستاره قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه خودروهای خود متعادل اسکیت برقی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!
یک جفت:کودکان روروک مخصوص بچه ها بعدی:هدست VR

پرس و جو